אימון אישי

אימון אישי, מיועד לקדם את המתאמנת מהנקודה בה היא נמצאת אל נקודת היעד אותה תיקבע לעצמה או אליה היא שואפת. התהליך מתקיים במסגרת מפגשים פרטניים, בשיטת אימון אקטיבי-אפקטיבי, ובדגש על תחומים שונים כגון מציאת תחום עיסוק, תקשורת בין אישית, אכילה רגשית, דיכאון ועוד.

איזה אימון יכול להתאים לך?

מה עושים באימון?

הפונה לאימון מצוי במצב רגיש וזקוק קודם כל להבנה, יחס חם ומכבד והגדרה של הנושאים המציקים לו ובמה הוא מעוניין להשיג שינוי. מטרתו של האימון ליצור שינוי. האדם שמגיע לאימון חש כי הוא עצמו לא מצליח להשיג את השינוי הרצוי לו בחייו. הדרך להשיג את השינוי מבוססת על ההבנה של הגורמים המעקבים שינוי שהפונה עצמו בדרך כלל לא מודע אליהם.

באימונים ניתן דגש על יחס חם ואכפתי, תהליך משותף של גילוי, זיהוי אמונות לא אפקטיביות ותוקעות, פיתוח ואימוץ אמונות אפקטיביות ומקדמות, פיתוח מודעות רגשית, שיפור התקשורת והיחסים של המתאמן עם עצמו ועם הסביבה, שיפור יכולת קבלת ההחלטות, שינוי המוקד והמיקוד בחיים (כגון להמיר את השאלה "מה עושה אדם לחולה?" ל"מה הופך אדם לבריא?"), שיפור היכולות להתמודדות עם מצוקה עתידית, הגברת המסוגלות העצמית ותחושת השליטה בחיים, הגדלת יכולת הגמישות לשינויים בלתי צפויים, חיבור גופני ויצירת אנרגיה של חיות דרך התנועה, פיתוח מודעות גופנית וקשב לגוף, פיתוח מערכת יחסים בריאה עם הגוף ועם אוכל ועוד.

בכל אימון יינתנו הדגשים המתאימים בהתאם לצרכי המתאמן ויעדיו.

דילוג לתוכן