אימון אישי

אימון אישי, מיועד לקדם את המתאמנת מהנקודה בה היא נמצאת אל נקודת היעד אותה תיקבע לעצמה או אליה היא שואפת. התהליך מתקיים במסגרת מפגשים פרטניים, בשיטת אימון אקטיבי-אפקטיבי, ובדגש על תחומים שונים כגון תקשורת בין אישית, אכילה רגשית, דיכאון, אנשים רגישים במיוחד ועוד.

 

איזה אימון יכול להתאים לך?

מה עושים באימון?

הפונה לאימון מצויה במצב רגיש וזקוקה קודם כל להבנה, יחס חם ומכבד והגדרה של הנושאים המציקים לה ובמה היא מעוניינת להשיג בשינוי. מטרתו של האימון ליצור שינוי. האישה שמגיעה לאימון חשה כי היא עצמה לא מצליחה להשיג את השינוי הרצוי לה בחייה. הדרך להשיג את השינוי מבוססת על ההבנה של הגורמים המעקבים שינוי שהפונה עצמה בדרך כלל לא מודעת אליהם.

באימונים ניתן דגש על יחס חם ואכפתי, תהליך משותף של גילוי, זיהוי אמונות לא אפקטיביות ותוקעות, פיתוח ואימוץ אמונות אפקטיביות ומקדמות, פיתוח מודעות רגשית, שיפור התקשורת והיחסים של המתאמנת עם עצמוה ועם הסביבה, שיפור יכולת קבלת ההחלטות, שינוי המוקד והמיקוד בחיים (כגון להמיר את השאלה "מה עושה אדם לחולה?" ל"מה הופך אדם לבריא?"), שיפור היכולות להתמודדות עם מצוקה עתידית, הגברת המסוגלות העצמית ותחושת השליטה בחיים, הגדלת יכולת הגמישות לשינויים בלתי צפויים, חיבור גופני ויצירת אנרגיה של חיות דרך התנועה, פיתוח מודעות גופנית וקשב לגוף, פיתוח מערכת יחסים בריאה עם הגוף ועם אוכל ועוד.

בכל אימון יינתנו הדגשים המתאימים בהתאם לצרכי המתאמנת ויעדיה.

דילוג לתוכן