מי אני?

הי הי, אני אלונה.

בגיל 22, ממש מזמן, החלטתי לרכוש כלים מנטליים שיאפשרו לי להדריך אנשים ולעזור להם להשיג את המטרות שלהם ובחרתי להירשם ללימודי אימון הוליסטי במכללת רידמן – אחת ההחלטות הטובות בחיי.

במהלך השנים נישאתי, ואני נהנית מגידול שתי בנותיי לצד המשך הלימודים והצמיחה האישית והמקצועית בתחומי אימון נוספים.

כבר למעלה מעשור שאני גם מאמנת כושר, מאמנת לאורח חיים בריא, מאמנת לאומנויות לחימה, ספורט-תרפיסטית ובזמן מגוריי בערבה, גם הבעלים של האקדמיה לקיקבוקס באילת.

כן כן, הבנתם, למידה והדרכה הם מרכז חיי והסיבה המרכזית שהגעתי למי ולמה שאני היום. המסלול שלי לא היה שגרתי אולם בזכות הכלים שרכשתי ידעתי להתמקד בעצמי, לקחת אחריות אישית, לבנות חזון ותוכנית פעולה. וכך היה. במהלך השנים אימנתי מאות אנשים, ולרבים עזרתי לעבור שינויים משמעותיים במגוון תחומים תוך גילוי הכוחות – שכלל לא ידעו על קיומם – הטמונים בהם. כל זאת בשימוש בכלים מתחום האימון המנטלי, התנועה והחיבור הגופני.

כל חיי בערו בי הסקרנות והלמידה לצד התשוקה להדריך, להוביל ולעזור לאנשים, ומשבר נפשי שפקד אותי, והדרך הממוקדת והיעילה באמצעותה התמודדתי עם המשבר ועם מנעד רחב של קשיים, הגבירו אצלי את התשוקה והאמונה שאוכל לסייע לאנשים להצליח בחיים, גם אם כרגע הם בשפל נפשי ואישי עמוק.

ולאחר 12 שנות ניסיון, חיברתי את הידע והניסיון שלי לגבי תנועה, והקשר בין גוף לנפש, כדי שגם אתם תצאו ממנו נשכרים. אני מזמינה אתכן ליהנות מכל החבילה – אימון רגשי, אימון לביצועים ואימון גופני כחלק מחוויה אחת שלמה.

היכולת לא להיות שיפוטית, להיות אנושית ופתוחה למנעד רגשי רחב ולהרגיש סיפוק אדיר מהצלחות של אחרים– גורמים לי לסיפוק רב, ואני מזמינה אותך לחוויה מסוג אחר.

אימון הוליסטי כדרך חיים

את לימודי האימון התחלתי מיד לאחר הצבא, בגיל 22. הצעירה מכל הסטודנטים בפער גדול. הרצון להכיר וללמוד כלים מנטליים שיאפשרו לי להדריך אנשים ולעזור להם להשיג את המטרות שלהם גרמו לי לוותר על מסלול אקדמי מקובל. הגעתי, התאהבתי בתחום ונשארתי כדי להתמקצע בלימודים המשמעותיים ביותר בחיי. עברתי שינוי אישי גדול בתפיסת העולם וגם בתפיסתי את עצמי ואת ההתנהגות שלי. למדתי שיש ביכולתי לקחת אחריות על המציאות שלי ושיש לי את היכולת להגשמה עצמית, בכל סט של נסיבות. אני מאמינה שהכלים שרכשתי הם אלו שסללו עבורי את הדרך להישגים גבוהים מאוד הן בפן האישי והן בפן המקצועי. עד היום לא ברור לי איך לא מלמדים את הכלים האלו בבתי הספר, הרי כדי לתפקד טוב יותר כאדם כל אחד ואחת צריך להכיר ולהטמיע את הכלים האלו?

גם זו אלונה

מתאמנת בקפוארה – אומנות לחימה שמחברת בין תנועה, לחימה, ריקוד, משחק ומוזיקה.
תלמידה אישית של מורה למחול משוויץ.

השכלה והתמחויות

  • מאמנת הוליסטית מטעם מכללת רידמן.
  • מאמנת אומנויות לחימה מטעם בית הספר במקצועות הספורט.
  • מאמנת כושר מטעם הג'ימנסיה.
  • ספורט-תרפיסטית מטעם קמפוס שיאים (אוניברסיטת תל- אביב)
אלונה סלומון

אימון אקטיבי אפקטיבי להתפתחות אישית

את 'אלונה סלומון, אימון אקטיבי אפקטיבי להתפתחות אישית' הקמתי במטרה לעשות שימוש בכל הכלים, היכולות וההכשרות שצברתי ולסייע לאנשים, ובמיוחד לנשים, להתחזק, להתעצם, להתפתח, להתמודד עם אתגרים ולממש את יעדיהן. האימון משלב התפתחות אישית ואימון מנטלי עם תנועה ואומנויות לחימה ומאפשר הקשבה והגברת מודעות לגוף, לצד חיבור משמעותי 'לעצמי' כבית תומך ומכיל.

השילוב בין עולם הפסיכולוגיה ועולם התנועה מאפשר תהליך שלם הכולל מרכיבים של שחרור אנרגיה והפרשת הורמונים (מגבירי שמחה באופן מדעי) כפלטפורמה ליצירת מוטיבציה, הנעה לפעולה והפחתת לחץ נפשי ודיכאון.

האימונים מתאימים לכל אישה, בכל גיל ובכל מצב, ומתקיימים תמיד במרחב מכיל, גם כאשר האימון פרטני וגם כאשר הוא בקבוצה קטנה.

ה'בית' שאני מספקת למתאמנות מציע אימון אישי (המתאים למי שחווה קשיי תקשורת ומיומנות חברתית, לחץ נפשי, דיכאון, אכילה רגשית, נשים שלאחר גירושין או מערכת יחסים פוגענית או קשיים בפיתוח קריירה ובמציאת תחום עיסוק) ואימון Move & Flow.

מוזמנות לפנות, להתייעץ וכמובן להתאמן. המרחב המכיל והמאפשר שלי מתחיל עכשיו 😊

אני מתחייבת

״אני מתחייבת לראות בראש ובראשונה את המתאמנת, ולתת לה את המקום ואת המרחב להרגיש נח ונעים. אני מתחייבת להאיר לה את הדרך, כך שתוכל להתחבר לעצמה (גוף-נפש), לתת לה כלים להתגבר על קשיים ומכשולים בדרך למיצוי הפוטנציאל הגלום בה. לאורך התהליך אקפיד על הערכים המובילים אותי בחיי האישיים והמקצועיים: הקשבה, אמפטיה, הובלה, אפקטיביות, הרמוניה וערכים נוספים, ואקנה לה מרחב בטוח ונינוח בו תוכל לחוות עוצמות שלא הכירה בעצמה.
בסיום התהליך תחוש המתאמנת מודעות עצמית ביטחון עצמי ותחושת מסוגלות גבוהים יותר גבוהים יותר, ותיהנה מכלים אפקטיביים, תוכנית פעולה, וחיבור עמוק יותר לעצמה".

דילוג לתוכן