אימון לפיתוח קריירה ומציאת תחום עיסוק

אימון לפיתוח קריירה ומציאת תחום עיסוק מתאים לנשים אשר מעוניינות להבין מהו תחום העיסוק שמתאים להן וגם לאלו המעוניינות להתקדם או לפתח את עצמן במקום העבודה או העיסוק הנוכחי.

למי עוד מתאים האימון?

  • נשים לאחר השירות הצבאי אשר חוות בלבול מהיצע הלימודים הקיים ורוצות להבין מהו תחום הלימוד או הכיוון המקצועי בו הן מעוניינות ואשר תואם את הכישורים שלהן.
  • נשים שמרגישות מיצוי או חוסר סיפוק בעבודה הנוכחית שלהן ומעוניינות ב שינוי מקצועי.
  • נשים שרוצות להתקדם במקום העבודה שלהן.

 

מהו אימון לפיתוח קריירה ומציאת תחום עיסוק?

אנחנו חיים בעידן השפע והשינויים. אם פעם אנשים היו נכנסים למקום העבודה הראשון שלהם ונשארים במקום זה עד הפנסיה או לכל היותר היו משנים מקום עבודה אחד, היום הכל מהיר, יש שפע של אפשרויות מקצועיות, אנשים מחליפים עבודות כל כמה שנים ושינוי בתחום העיסוק נפוץ מאוד, קיים ולגיטימי בכל גיל.

כשאנחנו נמצאים בשלב בחירת לימודים אנו נדרשים לקבל החלטה מאוד משמעותית אשר השלכותיה רבות ומגוונות וכל זאת מבלי שהספקנו ללמוד מי אנחנו באמת ולא צברנו ניסיון תעסוקתי משמעותי.

במקרה כזה יש כמה גורמים שיכולים להשפיע על הבחירה שלנו – עצות מההורים, מקצועות שנמצאים 'באופנה', תחומי עיסוק שאנחנו חושבים שיכניסו לנו הרבה כסף, מקצועות "נוחים עם תנאים" וגורמים נוספים. כל אלו בעצם מעידים על קושי להתחבר פנימה ולהבין מי אני ומה השירות שאני רוצה לתת לעולם.

כשאני יודע מי אני – מה החוזקות והחולשות שלי, איפה אני יצירתי, איפה אני שאפתן, האם אני אדם של אנשים, האם אני אוהב לעבוד בשיתוף פעולה או שאני אוהב סביבה שקטה, האם אני אדם של משרד, טכנולוגיה או שאני מחובר יותר לעיסוק דינאמי, בתנועה, באומנות וכו' –
הסבירות שאהיה מסופק ופרודוקטיבי רבה יותר ואיתה גדלה גם האפשרות להכנסה גבוהה.

כשאנחנו כבר עוסקים במקצוע או עובדים באותו מקום עבודה כמה וכמה שנים טובות, אנחנו כבר מכירים את עצמנו יותר. לעיתים ההיכרות הזאת גורמת לנו להבין שהבחירה שעשינו בעבודה הנוכחית מיצתה את עצמה ואנחנו רוצים לעשות שינוי. השינוי יכול להיות בתוך מקום העבודה הנוכחי או לחלופין, יכול להתעורר בנו רצון לעשות שינוי של 180 מעלות אשר יוביל אותנו לתחום אחר לחלוטין, אך לא תמיד יש בידינו את הכלים לדעת איך לגשת לשינוי ולבצעו.

אימון לפיתוח קריירה ומציאת תחום עיסוק

איך מתקדמים בעבודה? הרי כל כך הרבה שנים לא קידמו אותי. או מה הדרך הכרוכה בשינוי מקצועי והאם זה באמת נכון עבורי?

באימון לפיתוח קריירה ומציאת תחום עיסוק:

  • נזהה את מה שחשוב לך, נחפש את מה שמניע אותך, מדליק וממלא אותך וגורם לתחושת סיפוק ושמחה. וגם אם לא נראה לך שיש לך- אני מבטיחה שזה שם 🙂.
  • נזהה את הקשיים והחוזקות שלך היום – בתקשורת הפנימית מול עצמך או התקשורת הבין אישית ונרכוש כלים לפרואקטיביות ומודעות עצמית בבחירות שלנו.
  • נסתכל קדימה ונזהה את השינויים שנרצה ליצור ואת המציאות שאותה נרצה לחיות.
  • נייצר תוכנית פעולה ברורה ומדידה מבחינת התפתחות מצד אחד, ומבחינה כלכלית בצד השני.

 

באימון נעבוד על פיתוח המודעות העצמית ובנוסף נפתח אותה לאפשרויות העומדות בפנייך והדרך היעילה והאפקטיבית להציב ולהשיג מטרות.
באימון תקבלי כלים לא רק לפיתוח קריירה, אלא כלים שישרתו אותך בכל מטרה שתרצי להשיג בעתיד.

דילוג לתוכן