אומרים עליי ש...

מצאתי באלונה מאמנת עם תשוקה לתחום לאימונים עם אלונה הגעתי עם לא מעט רקע בתנועה.
חיפשתי להתאמן בקיקבוקס, ללמוד את האלמנטים השונים ולהצליח לשמור על מרכיבי הכושר בזמן האימון (סיבולת לב ריאה, קואורדינציה, כח מתפרץ). פגשתי מאמנת מקצועית, נעימה מאוד, ובעיקר עם יחס אישי. מעבר לידע הנרחב והכוונה הטובה מצאתי באלונה מאמנת עם תשוקה לתחום וסקרנות ולא יכולתי שזה לא ידבק בי. לאחר 12 מפגשים קיבלתי ארגז כלים להמשך תרגול והתפתחות אישית בתחום התנועה. ממליץ בחום לחובבי התנועה ולאלו שרוצים להיכנס לתחום.

תוך חצי שנה הגעתי לתוצאות מדהימות להן מעולם לא ציפיתי!
עברתי הרבה חוגי ספורט ובגיל 60 הגעתי לאלונה. מכל הלב אומר שאין ולא קיימות עוד מאמנות עם כזו רמה של מקצוענות, עם כזו מיומנות ועם לב כל כך רחב וכבוד לכל מתאמן. תוך חצי שנה הגעתי לתוצאות מדהימות להן מעולם לא ציפיתי! ממליצה בחום להצטרף לכל תחום שאלונה מלמדת ותלמד, כי אין מאמנות יותר טובות ממנה! אלונה תודה על הכל אין עלייך! ❤️

"כל ילד צריך מבוגר אחד שיאמין בו"
כשגרים באילת מתרגלים לעובדה שיש דינמיקת הגירה גבוהה. אנשים באים והולכים, זה מוכר, לא זר וכבר חוויתי זאת בעבר. אבל ממך קשה ולא פשוט להיפרד. עד שהכרתי אותך הייתי רגילה לרוץ. אין כאן הרבה מחשבה, פעולה מונוטונית שלא דורשת התמודדות פרט לקרדיו, בשקט שלי וללא אינטראקציה עם אנשים- ככה נח וטוב לי. כשעלה הרעיון להתאמן איתך כמובן שדחיתי על הסף. הייתי בת 45 ולא רגילה לעמוד מול מאמנת - משהו קרוב עם אינטראקציה צפופה. לא בתחום הנוחות שלי ובכלל ובטח לא בתחום שאני רגילה לעסוק בו. אבל ניסיתי… לחלק מהאימונים הגעתי עם פציעות, עם קשיי מצב רוח מתלאות החיים והיום ולחלק פשוט הגעתי כשאני לא מאמינה ששוב אני יוצאת מתחום הנוחות שלי ועומדת מול אדם אחר, מאמנת שמכתיבה לי פעולות ומלמדת אותי להגיב "לא בשפה שלי" בכלל.

אבל הגעתי, ולא רק הגעתי, גם העמסתי וצירפתי מתבגר עם יכולות תקשורת מוגבלות, שהתייאש מכל תחום אחר שהצליח להתאמן ולהתקדם במקביל אליי, בקבוצת בוגרים תוך כדי זה שהוא מעודד אותי גם להתאמן.

הרב קרליבך אמר ש"כל ילד צריך מבוגר אחד שיאמין בו", במקרה הזה הייתי צריכה מאמנת מוכשרת מיומנת עם יכולות תקשורת גבוהות שתסחוף אותי לא להתייאש מעצמי, שתספר לי שהמבוגר שצריך להאמין בי - זאת בעצם אני בלבד!

תודה שלא התרשמת מהקיטורים. תודה שלא הושפעת מהקשיים. תודה שהיית קשובה וידעת לתת מענה לכל פציעה ו"פציעה", ואזן קשבת לי וליפתח. כל אימון הפך בעצם להיות פיזי ומנטלי חסר פשרות וללא ויתורים.

מאחלת לך הרבה הצלחה ושלווה, שתתפתחי בכיוונים שאת שואפת אליהם ושיהיה מעבר קל וזורם. בטוחה שתצליחי להרים גבוהה כל מתאמן/ת מתלונן/ת ומאתגר/ת.

כשאת בסביבה נוכל להיפגש לאימון תזכורת בחוף הים. באהבה,

דילוג לתוכן